Pracownicy mówią o sobie

Beatriz,
Kierowniczka Sklepu w Hiszpanii

W trakcie szkolenia integracyjnego spędziłam łącznie miesiąc w dwóch sklepach Promod, gdzie odkryłam świat mody. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wcześniej pracowałam w restauracji Fast Food, a więc w zupełnie innej branży. Nauczyłam się wszystkich zasad i obserwowałam pracę innych, aby dowiedzieć się, jak być dobrym Kierownikiem Sklepu. Kierowniczki dwóch sklepów, w których odbywałam szkolenie, były fantastyczne. Były wobec mnie bardzo wyrozumiałe i wiele mnie nauczyły. Do dziś czasem zdarza mi się dzwonić do nich po radę: w pewnym sensie są moimi dobrymi duchami!

Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane. Nowy Kierownik Sklepu musi szybko opanować zasady postępowania w wielu sytuacjach: zarządzanie zespołem, administracja sklepu, postępowanie z klientkami, bezpieczeństwo, zasady merchandisingu, itd. W żadnym momencie nie czułam się zagubiona: uczyłam się wszystkiego stopniowo, etapami. Aby przejść do kolejnego modułu szkolenia, musiałam zapoznać się i zaliczyć etapy wcześniejsze. Ponadto zapoznałam się z wieloma niesamowicie przydatnymi narzędziami ułatwiającymi poznanie zasad pracy w Promod, które funkcjonują w każdym sklepie: Intranet oraz e-learning. Umiejętność korzystania z nich jest niezbędna w codziennej pracy.

Uważam również, że sam pomysł szkolenia w dwóch różnych sklepach jest doskonały: pozwoliło mi to na porównanie dwóch uzupełniających się wizji. Kiedy już znalazłam się w moim sklepie, wiedziałam jak sobie poradzić, ale pierwsze tygodnie wcale nie były łatwe...

Poznawanie zawodu nie kończy się na integracji – od momentu rozpoczęcia pracy uczestniczyłam w różnych szkoleniach. To bardzo ważne, że Promod kładzie nacisk na rozwijanie członków swojej ekipy.


FERMER