Pracownicy mówią o sobie

Vincent,
Dyrektor Kraju

Po ukończeniu Szkoły Handlowej i zdobyciu pierwszych szlifów w branży dystrybucyjnej, dołączyłem do Promod. Siedem lat temu objąłem stanowisko Kierownika Regionalnego na południu Francji. Koordynowałem pracę ok 15 Kierowników Sklepów i pomagałem im w osiąganiu doskonałych rezultatów. W końcu mój region stał się jednym z najlepiej prosperujących we Francji.

Następnie zaproponowano mi kierowanie projektem stworzenia filii na Węgrzech. Wyzwanie to wydawało mi się pasjonujące z dwóch powodów: odkryłem kraj zupełnie inny niż Francja oraz musiałem tworzyć wszystko od podstaw. W ciągu trzech lat otworzyłem siedem sklepów oraz przyjąłem i przeszkoliłem wszystkie pracujące w nich ekipy – udało mi się zdobyć ten kraj dla Promod.

Dwa miesiące temu objąłem stanowisko dyrektora we Włoszech, gdzie jesteśmy obecni już bardzo długo i mamy o wiele więcej sklepów niż na Węgrzech. Kieruję więc dużo większym zespołem i mam liczne obowiązki: nie opieram się tylko na pracownikach sklepów, współpracuję ze specjalistami w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, księgowości, merchandisingu, informatyki... Mimo że mam wiele innych obowiązków i tak bardzo dużo czasu spędzam w terenie – nie mógłbym się bez tego obejść.

Kiedy objąłem to stanowisko, ekipy były bardzo zmotywowane, a sklepy włoskie miały doskonałe wyniki : zatem moim celem na dziś jest udowodnienie, że można osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.


FERMER